Biała kiełbasa z piekarnika

Sposobów na przyrządzenie białej kiełbasy jest sporo, lecz z pewnością jedną z naszych ulubionych jest biała kiełbasa z piekarnika. Poniżej znajdziesz dwie inspiracje na tego typu dania, a pełne przepisy znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Biała kiełbasa pieczona w piwie

Biała kiełbasa z piekarnika świetnie smakuje w towarzystwie piwnego sosu. Jego wykonanie jest banalnie proste i nie zajmie Ci więcej niż 5 minut. Podaje się ją z dodatkiem jabłka, musztardy francuskiej oraz innych wyrazistych przypraw. Danie stworzone dla koneserów staropolskich smaków.

Kiełbasa pieczona po Morlińsku z puree z zielonego groszku z miętą

Ta biała kiełbasa z piekarnika jest w towarzystwie warzywnego puree, jest więc stworzona dla fanów delikatniejszych smaków. Często przyrządzając kiełbasę zapominamy o warzywach, a w tym daniu groszek jest tak samo ważny jak kiełbasa, dzięki czemu dostarczymy sobie niezbędnych w naszej diecie witamin.

To tylko dwa przykłady dań, w których główne skrzypce gra biała kiełbasa z piekarnika. Na naszej stronie znajdziecie dokładne przepisy i gramatury tych prostych i smacznych dań, a także wiele więcej potraw, w których przygotowaniu możecie skorzystać z produktów Morliny. Dzięki najwyższej jakości naszych wyrobów, potrawy mają zawsze doskonały smak. Wybierając przepisy, staraliśmy się, żeby były one skomponowane tak, by przy minimalnym wkładzie, osiągnąć jak najlepszy efekt. Wierzymy, że dania z naszymi podrobami na stałe wejdą do Waszego jadłospisu.

Życzymy wszystkim smacznego!

Justyna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You May Like