Potrawy z białej kiełbasy – trzy pomysły na proste dania z białej kiełbasy

Jeśli uwielbiasz potrawy z białek kiełbasy to na pewno wiesz, że można ją jeść zarówno na śniadanie, obiad i kolację. Dla takich amatorów tego mięsnego wyrobu, przedstawiamy różne pomysły na przyrządzenie tej smacznej kiełbasy – część z nich z pewnością znasz, wierzymy jednak, że na pewno czegoś się z nich dowiesz!

Biała kiełbasa z cebulą

Potrawy z białej kiełbasy bywają bardzo proste – czy znacie coś równie klasycznego i łatwego do zrobienia, jak podsmażana biała kiełbasa z cebulą? My jednak mamy dla Ciebie sztuczkę, dzięki której Twoja kiełbasa stanie się jeszcze lepsza. Wystarczy, gdy podczas smażenia cebuli dodasz do niej nieco soli i cukru – lepiej się wtedy usmaży, dzięki czemu jej smak będzie lepiej wydobyty. Gwarantujemy Ci, że tak dobrej kiełbasy jeszcze nigdy nie jadłeś! Spróbuj i przekonaj się sam.

Żurek z białą kiełbasą

Potrawy z białej kiełbasy często przynależą do tradycyjnej polskiej kuchni. Bez wątpienia takim daniem jest klasyczny żurek, który wzbogacony białą kiełbasą nie tylko będzie jeszcze lepszy, ale też będzie zdecydowanie bardziej pożywny! Wystarczy, że do tradycyjnie przyrządzonej zupy dodasz białą kiełbasę podsmażoną wcześniej z cebulą i warzywami – zupa z wkładką gotowa!

Biała kiełbasa pieczona w boczku

Masz ochotę na szybkie, mięsne danie? Biała kiełbasa w boczku w 100% spełnia Twoje wymagania! Wystarczy, że zawiniesz kiełbasę w dwa plastry boczku i wstawisz je do piekarnika rozgrzanego do temperatury 200*C na pół godziny. Szybko, prosto i smacznie – tak lubimy najbardziej! Gdy Twoja kolacja będzie się robić, Ty możesz zająć się czymś innym. Oszczędność czasu i pyszna kolacja, to chyba najlepsze połączenie, jakie może istnieć!

Potrawy z białej kiełbasy potrafią być zaskakująco łatwe w przyrządzaniu! Zachęcamy do wypróbowania każdego z nich i podzielenia się nimi ze swoją rodziną i znajomymi. Jesteśmy przekonani, że nie tylko Ty je docenisz, ale również Twoi bliscy będą z nich zadowoleni.

Życzymy wszystkim smacznego!

P.S. Dania z białej znajdziesz na https://morliny.pl/dania-z-biala-kielbasa

Justyna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Next Post

Pierogi z kiełbasą na ostro

czw Paź 17 , 2019
Uwielbiasz kiełbasę, ale też kochasz pierogi i nie możesz się zdecydować, co zrobić na obiad? Przedstawiamy danie, które rozwiąże Twój dylemat – pierogi z kiełbasą na ostro to niewiarygodnie pyszne danie, na które pewnie byś sam nie wpadł! Jego przygotowanie wymaga trochę więcej pracy, ale gwarantujemy, że nie będziesz go […]

You May Like